Wpisz swój e-mail, aby otrzymywać
newsletter z typami od Kosimy.com

Znajdziesz nas też na Facebook i Twitter zawsze możesz subskrybwać nasz kanał RSS

PL: „Futbol cholera jasna!”

Kaszaj 09-12-2012 0

Wayne Rooney/fot. firo Sportphoto / newspix.pl

Czy to najciekawsze starcie tego weekendu? Bez dwóch zdań! Nawet Canal Plus, który od lat transmituje w Polsce ligę angielską postanowił zrobić do meczu studio przedmeczowe. To się nie zdarza zbyt często i dodatkowo świadczy o randze spotkania. Wszyscy już ostrzą sobie zęby na tę batalię, a niedawno ukazała się w księgarniach biografia Alexa Fergusona i jej tytułem polecamy ten mecz. To jest „Futbol cholera jasna!”.

I specjalnie z tej okazji dajemy wam trzy typy na ten hit.

Godz. 14.30. Manchester City – Manchester United

Manchester United strzeli więcej niż 1.5 gola (Bwin: kurs 2.4).

Duet Rooney-van Persie gwarantuje więcej goli niż sam Anglik (jak było w zeszłym sezonie), nawet z Chicharito i Welbeckiem. Teraz MU to groźniejszy zespół w ataku, a City słabszy w defensywie niż w ubiegłych rozgrywkach. Myślimy, że może paść sporo bramek, w tym dwie gości.

Manchester United nie przegra meczu, X2 (Bwin: kurs 1.62).

Sądzimy, że ostatnie upokorzenia, które spotkały MU ze strony derbowego rywala wryły się mocno w głowy SAF’a i jego piłkarzy. MU to lider, który ma trzy punkty przewagi nad odwiecznym rywalem i nie musi wygrać tego spotkania, bardziej będzie na tym zależało gospodarzom. To może obrócić się przeciwko nim, tym bardziej, że United są w tym sezonie mocniejsi o Robina van Persiego.

Manchester City wykona więcej rzutów rożnych (Bwin: kurs 1.55).

Spodziewamy się przewagi gospodarzy i kontrataków drużyny SAF’a w tym spotkaniu. Spojrzeliśmy jak z tymi rożnymi było w ostatnich spotkaniach i troszkę lepiej wypada pod tym względem drużyna „Obywateli”: 33-29 (pięć ostatnich meczów). To oczywiście nie zadecyduje wyniku dzisiejszego pojedynku, ale dodaje nam otuchy przy typowaniu takiego rozstrzygnięcia.

Powodzenia
Dzik

Zakład bez ryzyka do 100 PLN w Betclic. Zarejestruj się >> 

No related posts.

Przeczytaj inne:
petkovic
Tenis: Niemiecka zawziętość

Dziś na tapetę bierzemy niemieckie starcie Andrea Petković kontra Annika Beck. Jedna z pań jest naszym zdaniem zbyt dużą faworytką

Zamknij